Testimonials

Çok samimi, içten insanların kuruculuğunu yaptığı özel bir işletme. İç dekorasyonuyla şehrin karmaşıklığından kurtarıp otantik bir ortamda köy yaşantısı ve sıcak bir dostluk kurma imkanı bulduğumuz, güzel bir hafta sonu geçirmemize vesile olan işletme sahiplerine çok teşekkür ederiz. Bursa’ya yolu düşen herkese önerilir.

Tarık Dermencioğlu - Standart Oda

Misgibi Konuk Evi Misi köyü Nilüfer Bursa. Şirin bir köy konağında konaklamak isteyenlere tavsiyemdir. Gümüştepe Mahallesi, Nilüfer/Bursa #köy #gümüştepe #misiköyübursa #konak #otel #misafir #kahvaltı #düğün #nişan #toplantı #davet #anneyemeği

Muhteşem Kesgin - Standart Oda

Sunum, kalite, nezaket ve lezzet. Her şey 10 numara. Tüm otel ekibine çok teşekkür ediyorum. Bursa’da gelinip kalınması gereken bir yer. Otantik, hizmet güzel ve geçmişe gönderen bir havası olduğunu da eklemek gerekir.

Tuğrul Olgaç - Standart Oda

Gittiğimizde bahçe bölümünde tadilat vardı. Biz çok önceden yer ayırttığımız için mağdur olmamamız adına odaların kaldığı bölümü bizim konaklamamız bitene kadar tadilat dışı bırakıp en güzel şekilde ağırladılar. Gece bir düğüne katılacağımız bilgisini verdik geç geleceğimiz için özellikle uyanık beklemiş bizi. Ayrıca resepsiyondaki hanımefendi de ziyadesiyle kibar ve ilgiliydi.

Mehmet T. - Standart Oda